Projektas "Vakarų namai" Privalumai, Sprendimai,Techniniai duomenys

Perbraukite arba vilkite, kad apverstumėte puslapius, spustelėkite norėdami atidaryti elementus

Geriausia žiūrėti "Safari", "Chrome" naršyklėje

PROJEKTO IŠSAMESNĖ INFORMACIJA
< APVERSTI

Informacija

PROJEKTO PRIVALUMAI Published Febrary 26, 2018

Puikus susisiekimas ir infrastruktūra

Tai namai šiuolaikiškai, veržliai ir aktyviai asmenybei, kuriai patinka gyventi gamtoje, bet tuo pačiu ir netoli miesto centro, kuris pasiekiamas vos per keletą minučių. Iš savo namų lengvai išvažiuosite bet kuria kryptimi. Lengvai pasieksite oro uostą, autobusų ar traukinių stotis. Aplink 3 km spindulių puikiai išvystyta socialinė infrastruktūra - darželiai, mokyklos, prekybos ir pramogų centrai. Aktyviems gyventojams savo paslaugas siūlo esantys sporto klubai ir sveikatingumo centrai.

Statybos kokybė

Pastatų statybai naudojamos aukščiausios kokybės, sveikatai nekenksmingos statybinės medžiagos, ypatingas dėmesys skiriamas pastato statybos darbų kokybei. Išorinės sienos mūrijamos iš keraminių blokelių, stogas dengiamas 2 sluoksniais ruloninės dangos, fasado apdailai naudojamos ilgaamžės klinkerio plytelės ir silikoninis dekoras. Pastatų konstrukcijos šiltinamos neoporo plokštėmis. Visur bus sudėti langai su trijų stiklų paketu.

Gyvenimo kokybė

Dideli langai pripildys namus saulės, šilumos, o terasos kvies vakaroti mėnesienos šviesoje. Visuose namuose bus įrengtos aukštesnės lubos nei įprasta, todėl erdvės pojūtis juose bus dar didesnis. Dauguma šalimais esančių namų yra naujos statybos, aplinka sutvarkyta ir jauki.

Šilti namai

,,Vakarų namuose” naudojami pažangūs projektiniai sprendimai, šiuolaikiškos energiją taupančios technologijos bei aukštos kokybės medžiagos leis užtikrinti efektyvesnį ir taupesnį energijos išteklių naudojimą. Gyventojams bus suteikta galimybė patiems reguliuoti šilumos kiekį namuose, spręsti, kokios kambario temperatūros pageidauja, o išvykus ilgesniam laikotarpiui būstą šildyti minimaliu režimu. Namai atitiks energetinio efektyvumo A klasę.

Saugumas ir privatumas

Siekiant užtikrinti gyventojų privatumą ir saugumą teritorija bus aptveriama.

APIE PROJEKTĄ Published Febrary 26, 2018

Vakarų namai - patrauklioje ir aukštai vertinamoje Bajorų gyvenvietėje, Vilniaus miesto šiaurės-vakarinėje dalyje. Spartėjant gyvenimo tempui ieškome gamtos prieglobsčio. Čia dygsta Jūsų svajonių namai.

Tai projektas norintiems suderinti užmiesčio gyvenimo ramumą su šiuolaikinių gyvenimo ritmų. Patogus susisiekimas, puikiai išvystytą infrastruktūrą bei plačios laisvalaikio praleidimo galimybes.

Trys nedideli Vakarų namų pastatai suprojektuoti ne tik taip, kad harmoningai įsilietų į vietos aplinką, bet būtų patogūs jame gyvenantiems žmonėms. Dideli langai leis patekti daug šviesos į butus ir suteiks jaukumo. Daugumoje namų lubos įrengtos aukščiau nei įprasta, todėl erdvės pojūtis bus dar didesnis. Visuose namuose suprojektuotos terasos.

Pastatų statybai naudojami pažangūs projektiniai sprendimai, šiuolaikinės, energiją taupančios technologijos, ekologiškos statybinės medžiagos, o nepriekaištingai pastato kokybei skiriamas ypatingas dėmesys.

I etapu bus pastatyti 4 sublokuoti namai (2018m. IIIketv.), II etapu bus pastatyti du po du sublokuoti namai (2019m. IIketv.).

TECHNINIAI SPRENDIMAI Published Febrary 26, 2018

Mažaaukštė statyba. Suprojektuoti 2 aukštų namai.

Ekologiškos medžiagos. Pastatų statybai parinktos nekenksmingos sveikatai statybinės medžiagos.

Fasadas. Fasado apdailai parinktas ilgaamžis, ypatingai aukštos kokybės produktas - klinkerio plytelės ir atstumiantis vandenį silikoninis dekoras.

Išorinės sienos. Optimalų mikroklimatą patalpose leidžia palaikyti iš keraminių blokelių mūrijamos išorinės sienos.

Vidinės sienos. Sienos tarp namų - trijų sluoksnių mūras, tinkuotas, pertvaros – gipskartonio plokštės.

Stogas. Sutapdinto stogas dengiamas 2 sluoksniais ruloninės dangos. Stogas šiltinamas polistirolo plokštėmis akmens vata.

Lubos. Lubos yra suprojektuotos aukštesnės nei įprasta.

Langai. Suprojektuoti aukšti langai vidinėms erdvėms užtikrina papildomą šviesos kiekį. Parinkti langai su trijų stiklų paketu, du iš jų - selektyviniai.

Terasos. Terasose montuojamos medinės teraslentės.

NAMŲ DALINĖ APDAILA Published Febrary 26, 2018

Namai parduodami su pilna daline apdaila:

- Pilnai įrengta elektros instaliacija;
- Pilnai surinktas elektros skydas;
- Sumontuoti vandentiekio ir nuotekų vamzdynai;
- Sumontuotos vidaus pertvaros;
- Tinkuotos mūrinės sienos;
- Sumontuoti trijų stiklų langai;
- Sutvarkyta namų aplinka;
- Įrengtos automobilių stovėjimo vietos;

Pamatai
Gelžbetoniniai poliai ir monolitinis gelžbetoninis rostverkas.

Laikanti konstrukcija
Keramikinių blokelių mūrinės sienos, perdangos – monolitinis ir surenkamas gelžbetonis.

Išorės sienos, fasadai
Išorės sienos keramikinių blokelių mūro, apšiltintos polistirolo plokštėmis. Fasado apdailos medžiagos –klijuojamos klinkerio plytelės ir silikoninis dekoras.

Vidinės sienos ir pertvaros
Sienos tarp namų trijų sluoksnių, tinkuotos. Pertvaros - gipskartonio

Perdangos ir lubos
Perdangos – monolitinis ir surenkamas gelžbetonis. Namo patalpų aukštis nuo išlyginamojo grindų sluoksnio iki perdengimo plokštės lubų – iki 3,00 m.

Stogas
Sutapdintas, apšiltintas polistirolo plokštėmis ir akmens vata. Nuo stogo dangos įrengta lietaus vandens nutekėjimo sistema.

Langai ir palangės
Langai ir vitrinos namuose trisluoksniai su dvikameriniais stiklo paketais ir dviem selektyviniais stiklais. Kiekvienoje patalpoje po vieną varčią atsidaro dviem kryptimis. Vidinės palangės – neįrengiamos. Išorinės palangės - skardinės.

Durys
Įėjimo į namą durys šarvo tipo su izoliaciniu užpildu, padengtos laminuota medžio drožlių plokšte. Įrengtos dvi spynos ir „akutė“.

Grindys
Visame namo plote (išskyrus garažą - 6, 8 namai) įrengiamas betoninis išlyginamasis sluoksnis su išvedžiotu grindinių šildymų.

Terasos
Terasose sumontuojamos medinės teraslentės.

Šildymas
Išvedžiojami vamzdžiai ir laidai termostatinių valdiklių valdymui, statomi kolektoriai.

Vėdinimas
Išvedžiojami vamzdžiai

Nuotekos
Prijungtas prie miesto buitinių nuotekų tinklų. Vamzdžiai privedami iki numatomų pagal projektą vietų.

Vandentiekis
Prijungtas prie miesto magistralinių tinklų. Sumontuoti šalto vandens skaitikliai. Vamzdžiai privedami iki numatomų pagal projektą vietų

Elektra
Lauke įrengta bendrą spintą su elektros energijos apskaita. Kiekviename name sumontuotas elektros skydelis su visais būtinais automatiniais jungikliais. Name išvedžioti elektros laidai, pastatytos potinkinės paskirstymo ir montažinės dėžutės. Name instaliuojamų elektros rozečių, jungtukų montažinių dėžučių bei šviestuvų skaičius numatomas pagal projektą.

Silpnos srovės
Sumontuotas silpnų srovių internetinio ir TV tinklo paskirstymo skydelis. Nuo jo name išvedžioti laidai iki numatomų pagal projektą vietų. Namuose įrengiama priešgaisrinė signalizacija.

Aplinkos sutvarkymas
Atliekami aplinkos sutvarkymo darbai. Keliai iškloti betoninėmis trinkelėmis, šaligatviai trinkelių danga ir akmens grindiniu. Teritorija apželdinama, įrengtas gatvės ir kiemų apšvietimas.

PROJEKTO VYSTYTOJAS: Published Febrary 26, 2018


• UAB „Statybų oazė“ veiklos rezultatais patenkintas jau ne vienas klientas.
• Suteikiamos bei vykdomos visos garantijos.
• Su pirkėjais palaikomas puikus ryšis ir po garantinio laikotarpio.
UAB "Statybų oazė"
Įmonės kodas: 302249665
PVM kodas: LT100011177310
Bankas "Paysera LT", UAB
Sąskaita LT853500010001119435
VĮ Registrų centro Vilniaus filialas